Kategorie

Producenci

Amelogen Cosmetic Kit 7 x 2,5g

Amelogen Cosmetic Kit  7 x 2,5g

Amelogen Cosmetic Kit - zestaw 7 x 2,5g -  kompozyty światłoutwardzalne

Więcej szczegółów

Amelogen Cosmetic Kit - 7 x 2,5g

Nowy kompozyt Amelogen Plus umożliwia osiągnięcie doskonałego i przewidywalnego efektu estetycznego. Amelogen Plus dostępny jest w 14 kolorach (w tym w kolorach A4 i A5). Zalecany jest do wypełniania ubytków w zębach przednich i tylnych, ma wygodną – dość gęstą konsystencję, nie przywiera do narzędzi i daje się świetnie polerować. Amelogen Plus można stosować w sposób tradycyjny, tzn. – wypełniając ubytek wypełnieniem w wybranym kolorze – traktując kolor zębinowy jako kolor wypełnienia. Za pomocą kompozytu Amelogen Plus daje się też uzyskać wypełnienia w technice bezpośredniej o estetyce uzupełnień pełnoceramicznych wykonanych przez technika. Tak jak przy koronach porcelanowych, kompozyt Amelogen Plus można nakładać warstwami uwzględniając kolory zębinowe, szkliwne, opakerowe. Technika warstwowego nakładania wypełnień pozwala na odtwarzanie warstwowości – naturalnych zjawisk optycznych występujących w obrębie tkanek zęba. Wykorzystuje się wówczas kolory szkliwne (ENAMEL) i przezierne (TRANS). Strzykawki z kompozytem Amelogen Plus zaopatrzone są w unikatowe kołnierze z białego tworzywa zapobiegające dostawaniu się czarnych fragmentów strzykawki do wypełnienia. Wylot strzykawki podzielony jest na cztery części, co dodatkowo ułatwia nabieranie materiału na narzędzie.


AMELOGEN PLUS COSMETIC KIT:
• 7 strzykawek 2,5 g w kolorach A1, A2, A3, Enamel White, Enamel Neutral, Translucent White, Opaque White. (Zawiera wszystkie kolory szkliwne, idealny zestaw do estetycznych wypełnień w zębach przednich, licówek kompozytowych i odbudowywania korony).
• Zestawy kompozytu zawierają dodatkowo system wiążący, wytrawiacz, preparat do rebondingu i aplokatory. Strzykawki są umieszczone w praktycznym stojaku.


Producent: Ultradent

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę